"Конструювання та Моделювання"

Підсистема дозволяє швидко та ефективно вирішити всі завдання конструкторської підготовки швейних виробів.

Переваги підсистеми "Конструювання та Моделювання"

Illustration

Конструювання та моделювання лекал без будь-яких обмежень

Illustration

Інструменти та можливості для технологічного оформлення лекал

Illustration

Автоматична перебудова на інші розміри

Підсистема дозволяє:- побудувати базову конструкцію виробу за будь-якою методикою конструювання- виконати необхідні прийоми моделювання- зробити розмноження лекал на потрібний діапазон типових розмірів та ростів- побудувати лекала моделі на індивідуальну фігуру за мірками клієнта- внести зміни в конструкцію та лекала- сформувати документи для запуску у виробництво


Ефективна при виробництві всіх видів жіночого, чоловічого та дитячого одягу, трикотажних, хутряних та корсетних виробів, спеціального та форменого одягу, головних уборів, туристичного спорядження, шкіргалантереї та інших швейних виробів."Грація" ні в чому не обмежує спеціаліста та дає можливість конструювати всі види швейних виробів.

Робоче поле ділиться на дві частини:Вікно креслення (виконується побудова конструкції) + Вікно алгоритму (записується процес побудови)

розкладка лекал

У програмі є таблиці типових розмірних ознак за відомими стандартами для жінок, чоловіків, дівчаток та хлопчиків. Можна використовувати готові таблиці, змінювати значення розмірних ознак або створвати нові таблиці.
З використанням обмірів, формул, прибавок та інших розрахункових значень конструктор виконує у програмі ті самі дії, які б виконував при побудові вручну на папері.Під час виконання графічних дій (поставити точку, відкласти відстань, провести плавну лінію, …) програма послідовно підказує, які об'єкти та дані потрібно вказати.
САПР Грація дозволяє швидко та зручно реалізувати всі необхідні прийоми конструктивного моделювання, перенести виточки, зрівняти довжини зрізів, оформити складки, виконати членування деталей.

Розмноження лекал – одне з найбільш складних та трудомістких завдань конструювання.
Найпоширеніший спосіб розмноження – градація лекал, коли лекала інших розмірів одержують із деталей базового розміру шляхом збільшення/зменшення за допомогою прирощень у конструктивних точках. Недолік цього у тому, що у отриманих з допомогою міжрозмірних прирощень лекалах з'являються похибки, порушуються сполучення і балансові характеристики, погіршується якість. І фахівцеві доводиться витрачати час на виправлення.
У САПР Грація запропоновано спосіб розмноження лекал шляхом перебудови за розмірними ознаками. Система вирішує це завдання автоматично швидко та точно.

Програма будує конструкцію та комплект деталей для кожного розміру, виконуючи записаний процес побудови з відповідними значеннями розмірних ознак.

Виконується контроль та коригування сполучення взаємопов'язаних ділянок, що забезпечує високу якість виробу у всьому розмірному діапазоні.

Завдання внесення змін до конструкції має дуже важливе значення. Конструктор стикається з нею практично щодня при коригуванні деталей у разі доопрацювання дослідного зразка, зміни властивостей матеріалів, розширення модельного ряду.

Для перевірки посадки та якості моделі необхідно скласти таблицю контрольних вимірів. Вимірювання цих параметрів вручну у всіх розмірах та зростання потребує дуже багато часу та зусиль. У "Грації" фахівцю достатньо вказати, які величини необхідно виміряти, і програма автоматично проведе вимірювання у всьому діапазоні розмірів. Наприклад, можна виміряти Довжину оката, Довжину пройми, і програма обчислить Посадку по рукаву у кожному розмірі.Програма також автоматично формує інші документи для запуску виробу у виробництво: Специфікацію, Розрахунок площин і т.д.

У програмі конструювання одягу реалізовано блочно-модульне проектування, що значно прискорює роботу.

При побудові конструкцій спеціаліст може виділити різні види рукавів, комірів, кишень, способи побудови виточок, рельєфів як окремих модулів.

При побудові нових моделей модельєр викликає необхідні модулі, уточнює параметри і система будує лекала. Це дозволяє реалізувати модульний підхід до конструювання та різко підвищити продуктивність праці.

Передбачені спеціальні комплекти САПР Грація для:- Підприємств- Ательє- Фрілансерів- Любителів шиття- Студентів- Навчальних закладівТакож є спеціальний комплект для виробників Сумок та Меблів.
Вибрати потрібний комплект можна за допомогою таблиці порівняння можливостей комплектів.
Є можливість встановити програму для апробації та безкоштовно перевірити її ефективність для вирішення Ваших завдань.