Замовити установку

Будь-який комплект САПР Грація можно встановити на 2 місяці безкоштовно для апробації*.Заповніть анкету нижче, щоб отримати програму.
*під апробацією мається на увазі установка програми вперше. Якщо Ви вже протестували програму, для продовження використання можна взяти її в оренду або придбати без обмеження періоду використання

Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.

Можливості САПР Грація

 • Illustration

  Конструювання та моделювання

  Необмежені можливості для побудови базових конструкцій за будь-якою методикою конструювання.Створення нових моделей одягу.

 • Illustration

  Розмноження

  Програма автоматично перебудує конструкцію та лекала на необхідний діапазон розмірівЗабезпечується якість та посадка лекал, як у базовому розміріТакож є можливість перебудувати конструкцію на індивідуальні розміри

 • Illustration

  Оформлення та друк лекал

  Є можливість нанести логотипи, написи, технічні рисункиАктуально для фрілансерів та конструкторських бюро, що виготовляють лекала на замовлення

 • Як проходить установка програми?

  Спеціалісти Служби тех.підтримки САПР Грація можуть установити програму дистанційно за допомогою TeamViewer, або надіслати файли та інструкції для самостійної установки.Установка програми не потребує спеціальних комп'ютерних навичок та займає 20-30 хвилин.

 • Які вимоги до комп'ютера для встановлення САПР Грація?

  САПР Грація встановлюється на стаціонарні комп'ютери та ноутбуки з операційною системою Windows XP, 7, 8, 10, 11.
  Процесор бажано не менше core i5.
  Оперативна пам'ять рекомендується 4 гб і вище.
  До відеокарт вимог немає, можна вбудовану.
  Програма не потребує конфігурації комп'ютера.

 • Чи є курси САПР Грація, де можна навчитись конструювати у програмі?

  Так, проводяться онлайн курси конструювання у САПР Грація.Також є індивідуальне онлайн навчання із спеціалістом. Навчання проводиться за індивідуальною програмою.Зазвичай для отримання навичок впевненої самостійної роботи у програмі достатньо 10-15 онлайн годин навчання.

 • Чи є розстрочка на оренду програми?

  Так, можна сплачувати річну оренду у розсрочку: поквартально або щомісячно.Ознайомитись із цінами на комплекти Грації можна за посиланням.

 • У мене інше питання

  Ми на зв'яку!Напишіть нам на moc.liamg%40sdacaizarg або зателефонуйте +380679232444