Про САПР Грація

САПР Грація - це програма для створення лекал. Допомагає спеціалістам-конструкторам у втіленні найсміливіших задумів у життя.

1

1990-і

Історія розвитку програми починається ще у 1970-х роках у Харкові, де у Інституті проблем машинобудування АН України створено відділ математичного моделювання та оптимального проектування. Використання спеціальних математичних методів відрізняє Грацію від зарубіжних та вітчизняних систем.У 1995 році було розроблено систему аналітичного конструювання, що випередила свій час і на даний момент не має аналогів.

2

2000-і

З'являється потреба у комплексній автоматизації швейних підприємств. Спеціалісти Грації у тандемі зі спеціалістами швейних виробництв переходять від автоматизації основних процесів швейного виробництва - конструювання та розкладки - до комплексної автоматизації. Створено підсистеми, що автоматизують процеси обліку та управління. 

3

2010-і

Систему, що перевірена часом на виробництвах, запроваджують навчальні заклади. Грацію включають до навчальної програми в університетах, ліцеях, коледжах. Завдяки програмі укріплюється зв'язок між наукою та виробництвом.

4

2020-і

Реалізовано новітню версію Грації, що містить механізм варіацій та засоби для модульного проектування конструкцій. Це дозволяє застосовувати не тільки інженерні, а й художні методи у розробці лекал одягу та інших швейних виробів. Створено інструменти для роботи з файлами у форматах AAMA DXF та PLT, спеціальні інструменти для проєктування лекал сумок, палаток, меблів, іграшок. 

5

Далі буде!

Грація невпинно розвивається завдяки пропозиціям користувачів!