Підсистема "Розкладка лекал"

Призначена для проєктування технологічних та економічних розкладок лекал з урахуванням властивостей матеріалів та особливостей розкрійного обладнання.

Переваги підсистеми "Розкладка лекал"

Illustration

Прискорює підготовку виробництва

Illustration

Забезпечує економію матеріалів

Illustration

Позбавляє необхідності вирізати картонні лекала та обводити їх крейдою на настилі

Для створення розкладки можна використати лекала, що були створені у САПР Грація, або імпортовані з інших САПР у форматі AAMA DXF.


Для проєктування розкладки задається необхідна інформація: моделі, розміри-зрости, кількість комплектів, клас лекал, вид і ширина матеріалу, напрямок ворсу, міжлікова відстань, ширина кромки, тип настилу, метод розкладки.
Також можна задавати величину усадки, розміри рапорту, перерізи, секції та інші параметри розкладки.

розкладка лекал

У САПР Грація реалізовано 3 варіанти проєктування розкладок.
1. Автоматична розкладка. Програма розміщує всі лекали з урахуванням заданих технологічних обмежень в автоматичному режимі. Це найбільш швидкий та зручний спосіб, але він не завжди забезпечує технологічність розкладок та не враховує досвід фахівця.

Illustration

2. Ручний режим. Всі лекала розміщуються спеціалістом у зручному інтерфейсі. Враховується досвід розкладника, особливості застосовуваного розкрійного обладнання, рисунка тканини та інші умови. Цей спосіб розкладки потрібує значно більше часу, але надаються всі можливості для побудови як економних, а й технологічних розкладок.

Illustration


3. Комбінований режим. Частину лекал на власний розсуд розміщує фахівець, інші вкладаються автоматично. Розкладник у будь-який момент може змінити розташування лекал і лекала, що залишилися, розмістити в автоматичному режимі. Можливість поєднувати досвід розкладача та швидкість комп'ютера дозволяє побудувати розкладку швидко, економічно та технологічно.

У підсистемі "Розкладка лекал" реалізовано широкі можливості для роботи з окремими лекалами: обертання, розрізання, згин, вихід за край, збільшення.Реалізовано 5 способів проектування розкладок з урахуванням особливостей малюнку тканини.

Побудовану розкладку можна вивести на широкоформатний або вузький плотер.

При виведенні широкої розкладки на вузький плотер з урахуванням ширини паперу вона розділяється програмою на смуги, що виводяться на друк та склеюються. При цьому похибка на 7 метрах не перевищує 0,5 мм. Коштує вузький плотер у 3-4 рази дешевше і працює практично з будь-яким папером.

Надрукована на папері в натуральну величину розкладка (рисування) використовується як розмітка (намелівка) при розкрої настилу.

На основі розкладки може бути підготовлений ISO-файл для розкрою на автоматизованому комплексі.

Передбачено спеціальну версію – «РОЗКЛАДКА ЛЕКАЛ друк мініатюрки». Вона дозволяє проектувати промислові розкладки з урахуванням властивостей матеріалу та особливостей розкрою, роздрукувати на принтері мініатюрку у форматі А4 як схему розкладки для розрахунку потреби матеріалу. На відміну від повної версії, у ній немає виводу на плотер.

Illustration

Якість розкладок є основним фактором економного використання матеріалів, що безпосередньо впливає на собівартість та конкурентоспроможність продукції.
Побудована розкладка повинна бути і економічною, і технологічною, враховувати різновідтінковість тканини, візерунки матеріалу, особливості розкрійного обладнання та інші фактори.Підсистема "Розкладка лекал" САПР Грація дозволяє всі ці фактори врахувати. Це зручний інструмент для швидкого створення промислових розкладок лекал.


Вартість оренди підсистеми "Розкладка лекал"

17 600 гривень

оренда на 1 рік + гарантійний супровід

5 000 гривень

оренда на 1 рік + гарантійний супровід,щоквартальний платіж

1 700 гривень

оренда на 1 рік + гарантійний супровід,щомісячний платіж

2 000 гривень

оренда на 1 місяць